» Samonivelační stěrky a směsi
Samonivelační stěrky a směsi

Cementové samonivelační stěrky PRENIL a NIVEL v dodávané škále vystihují běžné potřeby úprav podlah z hlediska tlouštěk vrstvy a rychlosti tvrdnutí (pochůznosti). Rychletuhnoucí verze jsou pochůzné již po 3 hodinách po aplikaci.

Mechanicky odolným typem samonivelační stěrky je malta SAN-B R2N Rapid, vhodná zejména pro obnovu povrchu starých betonových podlah jako konečná vrstva a to i v prostorách s lehčím až středně těžkým provozem.


PRENIL 10

samonivelační jemnozrnná stěrka do tl. 10 mm

Stěrka je určena k vyrovnávání a vyhlazování betonových mazanin a cementových potěrů v interiéru. Je vhodná do prostor s pojezdem kolečkových židlí. Stěrka neodolává kyselinám a trvalému těžkému namáhání (pojezd vysokozdvižných či paletových vozíků). Pro vytápěné podlahy použijte stěrku NIVEL 110 Plus. Nanáší se v tloušťce do 10 mm a je pochozí po cca 6 hodinách od aplikace. Má šedou barvu.


NIVEL 110

samonivelační stěrka rychletuhnoucí do tl. 10 mm

Stěrka je určena k vyrovnávání a vyhlazování betonových mazanin a cementových potěrů v interiéru. Je vhodná do prostorů s pojezdem kolečkových židlí. Stěrka neodolává kyselinám a trvalému těžkému namáhání (pojezd vysokozdvižných či paletových vozíků). Pro vytápěné podlahy použijte stěrku NIVEL 110 Plus. Stěrka se nanáší v tloušťce do 10 mm a je pochozí po cca 3 hodinách od aplikace. Má šedohnědou barvu.


NIVEL 120

samonivelační stěrka rychletuhnoucí do tl. 25 mm

Stěrka je určena k vyrovnávání betonových mazanin a cementových potěrů v interiéru. Je vhodná do prostorů s pojezdem kolečkových židlí. Stěrka neodolává kyselinám a trvalému těžkému namáhání (pojezd vysokozdvižných či paletových vozíků). Pro vytápěné podlahy použijte stěrku NIVEL 110 Plus. Stěrka se nanáší v tloušťce 5-25 mm a je pochozí po cca 4 hodinách od aplikace. Má zrnitost 0-2 mm a šedohnědou barvu.


NIVEL 110 Plus

samonivelační stěrka pro vytápěné podlahy do tl. 10 mm

Stěrka je určena k vyhlazování a vyrovnávání vytápěných podlah z betonových mazanin či cementových potěrů a flexibilních lepicích tmelů se zastěrkovanými topnými kabely či pružnějších podkladů. Je vhodná též do prostorů s pojezdem kolečkových židlí. Stěrka neodolává kyselinám a trvalému těžkému namáhání (pojezd vysokozdvižných či paletových vozíků). Je určena pro použití v interiéru a pochozí je cca 12 hodin po aplikaci. Má šedohnědou barvu.

MmM2OD